Įmonė įkurta 1996 metais. Nuo 2002m. mes tapome asmens apsaugos priemonių ir darbo drabužių pardavėjais. Tais pačiais metais atidaryta parduotuvė Kaune.

2003 m. pradėjome siūlyti mūsų siuvyklos paslaugas. Siuvyklos gaminiai tapo mūsų vizitine kortele. Mes galime pasiūti nuo prijuostės iki specializuotų drabužių suvirintojams.

2007 m. įsikūrė UAB “Vitakonsult” – tai darbų saugos konsultacijų centras, kuriame rasite atsakymus į visus darbų saugos klausimus. Mūsų specialistai parengs visus reikiamus dokumentus ir apmokys naujus darbuotojus.

2012 m. įsikūrė UAB “Vitatex” Įmonė specializuojasi laisvalaikio ir reklamos rūbų prekyboje. Įmonė atstovauja marškinėlių “KEYA” prekinį ženklą Lietuvoje.

2013 m. sukurtas naujas prekinis ženklas CRAFTWEAR ir pradėjo veikti nauja elektroninė parduotuvė www.craftwear.lt. Tai moderni, šiuolaikiška ir patogi elektroninė parduotuvė.  Nauja UAB „Vitameda“  elektroninė tapo vienu iš daugelio
sėkmingų UAB “Vitameda” projektų. Tai elektroninė parduotuvė, kurioje rasite visas asmens apsaugos priemones, didžiausią darbo drabužių pasirinkimą, laisvalaikio drabužius, specializuotą aprangą ir avalyne darbui, taip pat daugelį kitų prekių. Elektroninės parduotuvės asortimentas nuolat atnaujinamas ir plečiamas. Visiems perkantiems elektroninėje parduotuvėje – speciali internetinė kaina visoms prekėms. Tinklalapis  sukurtas kaip verlas verslui (B2B) ir kaip verslas vartotojui (B2C) t.y. www.craftwear.lt yra orientuota į mažmeninę ir didmeninę prekybą. Kuriant www.craftwear.lt elektroninę parduotuvę, tikslas buvo pagreitinti užsakymų priėmimą, iš esamų ir naujų įmonės klientų, bei padidinti pardavimus elektroninėje erdvėje, kaip atskirame pardavimo kanale.